[PL]Los Angeles Real Life[RP]

SAMP 0.3a Role Play Serwer


#1 2011-01-02 16:11:35

Ziomexx

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-02
Posty: 2
Punktów :   

Podanie o lidera frakcji Yakuza

IC:
Imię i nazwisko:John_Max

Wiek:20 lat

Miejsce urodzenia: Los Santos

CV:Jestem młodym człowiek wykształcenie ogólne Po śmierci rodziców postanowiłem znaleźć sobie pracę .I znalazłem pracowałem w wojsku dopóki Pewien z pracowników zaczął na mnie donosić różne kłamstwa i zostałem zwolniony.Szukałem Pracy ale zrozumiałem że to bez sensy gdyż nikt nie chciał mnie przyjąć Dlatego ubiegam się o założenie tego Gangu.

Co wniesiesz do frakcji (5-6 zdań):Na pewno wywołam zainteresowanie w śród cywili i strach przed tą frakcją.Takie Frakcje jak National Guard .Police Departament i FBI będą mieli co robić gdyż ta frakcja jest Gangiem.Chciałbym być też dobrym szefem dla tego gangu litościwym a jednocześnie surowym bo chciałbym żeby ludzie się mnie bali.Majątkiem Jakim mam nadzieje że Yakuza będzię miał wydam go rozsądnie np. na bronie które będą nam potrzebne do napadów na Siedzibę i na pojazdy.
Yakuza będzie wyglądało że Gracze w tej frakcji będą mieli czarne garnitury i czarne spodnie auta jak niektórzy będą posiadali też będą czarne(to tyle jak na wygląd jak na coś wpadnę to napisze w wątkach)

OOC:
Imię:Kacper

Wiek:13

GG:13578369

Jak oceniasz swoje RP:  Moje Rp na pewno nie jestem najgorsze chociaż zdążają mi się pomyłki ale to szczegół (i Tak nikt nie zauważa).Kiedyś pracowałem w Ng i nauczyłem się tam co to dobre Rp (napisałem dobre gdyż Lider tej Frakcji zabijał i raczej nie grał za dobrze w RP)A tak ogółem  to jestem z jednych tych z grają całkiem nieźle RP (Mało osób gra na tym serwerze i ja chce to zmienić)

Dlaczego ta frakcja a nie inna  :Wybrałem frakcje Yakuza, ponieważ ta frakcja wywołała we mnie największe zainteresowanie gdyż nie chciałbym być Liderem policji bo ta frakcje jest za nudna nic się nie dzieje czasami wlepisz Mandat.A w Yakuza dzieje się dużo rzeczy czasami kogoś napadniesz czasami pójdziesz z członkami na imprezkę lub na piwko itp.Dlatego też bo Na tym serwerze nic się nie dzieje a frakcja Yakuza może to zmienic  i inne Frakcje Będą miały zajęcie jak to frakcja nabroi

Dziękuje i mam nadzieje że Administrator mnie przyjmie na lidera.(Jak tak Proszę pisać Na GG)
Pozdrawiam Johny_Max

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pledytor online program do zmniejszania zdjęć https://www.moment.pl